Білий дім про “пріоритетні реформи” для України: Це не умова для військової допомоги

Білий дім про

Джо Байден (Фото: EPA)

У Білому домі заявили, що список “пріоритетних реформ” для України не є умовою подальшої військової допомоги країні. Про це повідомив неназваний представник ради національної безпеки США у коментарі Голосу Америки.

Читайте нас у Telegram: тільки важливі та перевірені новини

За його словами, документ — це робоча версія списку “пріоритетних реформ”, яку передали для “обговорення та відгуків”.

“Цей список не є умовою для майбутньої військової допомоги. Реформи потрібні для євроінтеграції України”, — заявили у Білому домі.

У Вашингтоні зазначили, що в документі прописані реформи на строк трьох, шести та 18 місяців — йдеться про наглядові ради державних підприємств, антикорупційні відомства, судову систему, а також оборонні підприємства.

Раніше Українська правда з посиланням на власні джерела написала, що заступник радника адміністрації президента США з національної безпеки з питань міжнародної економіки Майк Пайл надіслав на адресу Координаційної платформи донорів лист із переліком реформ, які має провести Україна для продовження надання їй допомоги. УП пише про військову допомогу, проте цей інститут займається фінансовою допомогою.

Джерело LIGA.net в уряді повідомило, що в документі, опублікованому УП, “немає нічого нового” і він є “summary” (коротким змістом).

  • 1 липня 2023 року президент Зеленський ввів у дію рішення РНБО про прискорення судової реформи та подолання корупції в судах.
  • 17 серпня глава держави підписав закон про уточнення положень щодо конкурсного відбору суддів Конституційного суду, необхідний для переговорів щодо вступу України до Євросоюзу.
  • 29 серпня посли G7 зустрілися зі спікером Верховної Ради Русланом Стефанчуком, обговоривши найважливіші напрями українських реформ.

Читайте також: Зеленський хоче віддати СБУ справи щодо топ-корупції, законопроект готує Татаров: ексклюзив

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *