
Франківський драмтеатр завершить сезон прем’єрою «Станція «Перемога» Фото 27.06.2026 18:58 Укрінформ Франківський драмтеатр завершить театральний сезон прем’єрною постановкою «Станція «Перемога», показ якої відбудеться у приміщенні Сцени-підвалу 30 червня.
Про це мистецький заклад повідомив на сторінці у Фейсбуці, інформує Укрінформ.
«Прем’єра на завершення сезону — вже 30 червня на Сцені-підвалі Франківського драмтеатру презентуємо для вас нову виставу «Станція «Перемога», — зазначено в анонсі.
За інформацією театру, творчий колектив працює протягом кількох тижнів над виставою литовського режисера Андріюса Дарели за п’єсою Олега Михайлова.
««Станція «Перемога»» — це історія про людей, котрі навесні 2022 року знайшли прихисток на станції харківського метрополітену. В одному спільному просторі вони вчаться співіснувати, долати страх, підтримувати одне одного та щоденно очікувати на Перемогу», — повідомили в драмтеатрі.
Зазначається, що у виставі задіяні актори Владислав Демидюк, Юлія Коник, Ірина Онищук, Павло Кільницький, Вікторія Юрців та Іван Бліндар.
Як раніше передавав Укрінформ, Івано-Франківський драмтеатр виявив архівні матеріали та анонсував відзначення своєї 115-ї річниці.
Фото: Франківський драмтеатр, Facebook
Івано-Франківськ Театр Вистава
