З початку року Укрзалізниця здобула 18 нових вагонів

Укрзалізниця отримала 18 нових вагонів з початку року Фото 27.06.2026 21:46 Укрінформ АТ «Укрзалізниця» з початку поточного року збагатило свій парк рухомого складу 18 новими вагонами, виготовленими в Україні.

Як передає Укрінформ, це повідомлення від Укрзалізниці оприлюднено в Телеграмі. 

«Укрзалізниця продовжує процес модернізації свого рухомого складу. Нові пасажирські вагони, створені в Україні, вже були інтегровані до складу поїзда №29/30, що курсує між Києвом та Ужгородом. Зважаючи на нашу стратегію максимальної ефективності використання рухомого складу, ці вагони негайно вирушать у рейс №4/3 за маршрутом Ужгород – Дніпро», – зазначається в публікації.

За інформацією перевізника, враховуючи вагони, які були отримані минулого місяця, наразі шість нових вагонів задіяні на маршрутах Київ – Ужгород – Дніпро.

Зауважується, що вагони оснащені акумуляторними блоками збільшеної ємності, що забезпечує функціонування кондиціонерів навіть під час тривалих зупинок у спекотну погоду. Крім того, у купе передбачені розетки, столики для пасажирів, які подорожують на верхніх полицях, кнопки для виклику провідника та сучасні системи освітлення. Туалети обладнано сповивальними столиками та дитячими сидіннями.

Загалом, від початку поточного року Укрзалізниця отримала вже 18 нових пасажирських вагонів.

«Це суттєве поповнення парку, особливо в умовах значного попиту на перевезення та обмеженості рухомого складу», – підкреслили в компанії.

Як інформував Укрінформ, Укрзалізниця планує збільшити кількість вагонів, спеціально обладнаних для дітей, до 16 одиниць.

Фото: Укрзалізниця

Потяг Укрзалізниця Вагони

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *