Олена Зеленська обговорила з першою леді Південної Кореї питання захисту української культурної спадщини під час війни

КИЇВ. 16 липня. УНН. Перша леді України обговорила з Кім Кон Хі питання захисту української культурної спадщини в умовах російської агресії. Про це пише УНН з посиланням Офіс Президента України.

Цитата 

«Один зі способів зберегти її – цифровізація, якою зараз займається українське Міністерство культури та інформаційної політики. Республіка Корея особливо потужна в цифровій сфері. Сподіваюся, зможемо співпрацювати ще й у цьому напрямі», – наголосила Олена Зеленська.

Дружини президентів відвідали Центр захисту прав дитини (Children rights protection center, CRPC), створений на виконання указу Глави Української держави під адмініструванням уповноваженого Верховної Ради з прав людини. Відкриття Центру відбулося 1 червня, у Міжнародний день захисту дітей.

Доповнення 

У Центрі створені умови для проведення опитування дітей, які стали свідками та потерпілими від воєнних злочинів росії, зазнали депортації на територію рф або на тимчасово окуповані території України. Опитування проводить психолог за спеціальною моделлю «Барнахус» для того, щоб представникам правоохоронних органів не довелося здійснювати багаторазовий допит дитини й таким чином не завдавати додаткових психологічних травм.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зеленський разом з першої леді України та президентом Південної Кореї відвідали Софію Київську

Станом на 14 липня в Центрі захисту прав дитини було проведено опитування повернутих дітей, які стали свідками воєнних злочинів російської федерації, були депортовані з тимчасово окупованих територій до росії та незаконно переміщені на тимчасово окуповані території України.

«Головна місія Центру – відновлення людських (у цьому разі – дитячих) прав. Відновлення безпеки, поваги, уваги, і, головне, – справедливості, а значить – ще й покарання для кривдників, хоч би як далеко вони перебували», – зауважила Олена Зеленська.

Источник: www.unn.com.ua

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю любов'ю

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *