Meta розкритикував Ілона Маска” />
© ALAIN JOCARD/AFP via Getty Images Керівник компанії Meta і колишній віце-прем’єр-міністр Великобританії розкритикував власника компанії X Ілона Маска.
Топ-менеджер Meta і колишній віце-прем’єр-міністр Великої Британії Нік Клегг розкритикував Ілона Маска, заявивши, що технологічний магнат перетворив X на «щось на кшталт платформи однієї людини, гіперпартійного та ідеологічного коника для хобіхорсингу», пише Politico.
Під час розлогої промови в аналітичному центрі Chatham House в Лондоні Клегг кілька разів піддавав Маска критиці, протиставляючи підхід Meta до модерації контенту підходу, прийнятому в X після того, як платформа стала власністю Маска.
«Ми неминуче повинні робити це. Якщо тільки ви не хочете стати Ілоном Маском і дозволити будь-кому говорити все, що завгодно. Але це не той спосіб, у який ми керуємо Facebook та Instagram», – відповів Клегг на питання про те, чи потрібно Meta модерувати свої платформи.
Клегг навів у приклад заблокованих на платформах Meta за порушення політики атиквістів Ендрю Тейта і Томмі Робінсона, яким було дозволено активно вести діяльність у X і Telegram напередодні ультраправих заворушень, що охопили Британію влітку цього року.
За його словами, Meta працюватиме з регуляторами у Великій Британії та Європейському Союзі над впровадженням нових правил модерації онлайн-контенту.
Клегг, який сам може похвалитися сотнями тисяч підписників на X, назвав її платформу «крихітною» і призначеною для «вибраних».
«Чесно кажучи, переважна більшість нормальних людей по всьому світу не користується нею», – сказав Клегг про X.
«Люди заходять в X, щоб посперечатися один з одним про поточні справи і політику … це крихітний, одержимий новинами, одержимий політикою додаток. Переважна, переважна, переважна більшість людей приєднується до Facebook та Instagram з набагато більш розважальних причин», – зазначив він.
Навесні американська корпорація Meta вирішила оновити для своїх соцмереж Instagram, Facebook і Threads політику щодо контенту, створеного штучним інтелектом. З травня біля фото чи відео, які зробили за допомогою ШІ, мають бути спеціальні позначки.