Золотий глобус 2024 – Оппенгеймер став найкращим фільмом, а Спадкоємці – найкращим серіалом – список переможців

«Золотий глобус»: найкращі фільми, серіали та актори за версією премії

“Оппенгеймер” назвали найкращим драматичним фільмом © Universal Pictures Найкращим драматичним фільмом назвали «Оппенгеймер».

У Беверлі-Хіллс відбулася 81 церемонія вручення премії «Золотий глобус», яка вручається Голлівудською організацією іноземної преси. Цього року організатори запровадили дві нові категорії: «Найкраща стендап-комедія на телебаченні» та «Касові досягнення».

Найкращим драматичним фільмом організатори премії визнали «Оппенгеймер», стрічку також відзначили нагородою «Найкращий режисер», яку отримав Крістофер Нолан. Кілліан Мерфі був визнаний найкращим актором у драматичному фільмі, а Роберт Дауні-молодший нагороджений як найкращий актор другого плану. «Оппенгеймера» відзначили ще однією нагородою – за найкращий оригінальний сценарій.

Найкращим драматичним серіалом стали «Спадкоємці». Повний список переможців опубліковано на сайті премії.

Лауреати премії “Золотий глобус-2024”

Кіно

Найкращий драматичний фільм – «Опенгеймер»;

Найкращий комедійний фільм чи мюзикл — «Бідолахи»;

Найкращий фільм іноземною мовою – «Анатомія падіння»;

Найкращий анімаційний фільм – “Як ти живеш?”;

Найкращий режисер – Крістофер Нолан («Опепнгеймер»);

Найкращий сценарій – Жюстін Тріє та Артур Харарі, «Анатомія падіння»;

Найкращий актор драматичного фільму – Кілліан Мерфі («Оппенгеймер»);

Найкраща актриса драматичного фільму – Лілі Гледстоун («Вбивці квіткової повні»);

Найкращий актор у комедійному фільмі чи мюзиклі – Пол Джаматті («Залишені»);

Найкраща актриса у комедійному фільмі чи мюзиклі — Емма Стоун («Бідолахи»);

Найкращий актор другого плану – Роберт Дауні – молодший («Оппенгеймер»);

Найкраща актриса другого плану – Давайн Джой Рендольф («Залишені»);

Найкраща музика – Людвіг Горанссон («Оппенгеймер»);

Найкраща пісня – What Was I Made For? Біллі Айліш («Барбі»).

Серіали

Найкращий драматичний серіал – «Спадкоємці»;

Найкращий міні-серіал, серіал-антологія або фільм для телебачення – «Сварка»;

Найкращий мюзикл чи комедія – «Ведмідь»;

Найкращий актор у драматичному серіалі – «Кіран Калкін («Спадкоємці»);

Найкраща акторка у драматичному серіалі – Сара Снук («Спадкоємці»);

Найкращий актор міні-серіалу, серіалу-антології чи фільму для телебачення – Стівен Йон («Сварка»);

Найкраща актриса міні-серіалу, серіалу-антології чи фільму для телебачення – Алі Вонг «Сварка»;

Найкращий актор другого плану у серіалі – Метью Макфейден («Спадкоємці»);

Найкраща актриса другого плану у серіалі – Елізабет Дебікі («Корона»);

Найкращий актор у телевізійному серіалі у жанрі мюзикл чи комедія – Джеремі Аллен Уайт («Ведмідь»);

Найкраща акторка в телевізійному серіалі у жанрі мюзикл чи комедія – Айо Едебірі («Ведмідь»).

Нові номінації

Найкраща робота у жанрі стендап-комедії на телебаченні – Рікі Джервейс («Ріки Джервейс: Армагеддон»);

За кінематографічні та касові досягнення – «Барбі».

Джерело

No votes yet.
Please wait...
Поділіться своєю знахідкою

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *