
Мільйон громадян подали запити на фінансування в рамках ініціативи «Діагностика здоров’я 40+» 21.06.2026 00:16 Укрінформ Один мільйон українців та українок надіслали запити для отримання фінансової допомоги з метою участі у загальнонаціональній програмі «Діагностика здоров’я 40+».
Як інформує Укрінформ, про це Перша віцепрем’єрка Юлія Свириденко оприлюднила на своїй сторінці у Фейсбуці.
За її інформацією, після розгляду запиту громадянин отримує 2 тисячі гривень державної підтримки для покриття витрат на медичні обстеження у закладі, що бере участь у проекті.
Діагностика стану здоров’я сприяє ранньому виявленню потенційних загроз для життя та самопочуття громадян, а також попередженню їх розвитку. Йдеться, зокрема, про серцево-судинні патології, діабет, а також оцінку психологічного стану, уточнила Свириденко.
Пройти обстеження можливо у 2 227 пунктах надання медичних послуг, розташованих у державних, комунальних чи приватних медичних установах. Можна обрати медичний заклад незалежно від місця фактичного проживання або офіційної реєстрації. Подати запит на отримання коштів можна через портал «Дія» або ж у Центрі надання адміністративних послуг. Отримавши кошти, необхідно визначитися зі зручною медичною установою зі списку учасників програми та записатися на консультацію/огляд, нагадала керівниця уряду.
Як зазначав Укрінформ, станом на 10 червня, за даними Свириденко, медичне обстеження в межах загальнонаціональної програми «Діагностика здоров’я 40+» вже пройшли 115 тисяч мешканців України.
Фото: pixabay
Медицина Фінанси Діагностика Юлія Свириденко
