Чорнобиль отримав фотоелектричну станцію – об’єкт підключено до енергосистеми – новини України

© Міндовкілля Фотоелектрична станція повністю готова до експлуатації та підключена до об’єднаної енергосистеми України. У зоні відчуження Чорнобиля завершено реалізацію важливого інфраструктурного проєкту — введено в експлуатацію нову сонячну електростанцію. Це черговий крок до трансформації території, яка ще донедавна асоціювалася…









