Іспанія почне закривати ядерні реактори у 2027 році

Іспанія скасувала проєкт централізованого сховища ядерних відходів, що збільшує витрати на майбутню відмову від ядерної енергетики і робить її продовження ще менш імовірним. Згідно з тепер уже офіційним планом, усі сім реакторів, що залишилися, будуть виведені з експлуатації між 2027 і 2035 роками, про це повідомляє видання Balkan green…









