Забруднено землю та воду: на Харківщині екологічна катастрофа після удару окупантів по нафтобазі (фото, відео)

Після ворожого удару по нафтобазі у Харкові, який стався 10 лютого, в регіоні склалася важка екологічна ситуація — за попередніми даними, в навколишнє середовище потрапило близько 3000 тонн продуктів. Як повідомляють у Харківській ОВА, фахівці Державної екологічної інспекції у Харківській області відібрали проби води на 9 об’єктах міста Харкова…









