Планували отримати 25 млн гривень «відкатів»: викрито корупційну схему у «Київзеленбуді»

В Україні все частіше викривають різні корупційні схеми, причому як у державних, так і в місцеких органах влади. Так у Києві співробітники поліції затримали топпосадовців комунального «Київзеленбуду», які мали намір отримати щонайменше 25 млн грн «відкатів» від виконавців замовлених робіт. Така цифра відповідає…









