
Національні гвардійці ліквідували два комплекси С-300, які використовувала російська армія, на території Донеччини. Відео 27.06.2026 03:43 Укрінформ Оператори безпілотних літальних апаратів з батальйону Black Sky бригади «Спартан» Національної гвардії України знищили два комплекси протиповітряної оборони С-300, розгорнуті противником неподалік міста Волноваха, що на Донеччині.
Про це повідомила бригада у Telegram, опублікувавши відео процесу виконання бойового завдання, передає Укрінформ.
«Оператори БпЛА батальйону Black Sky бригади «Спартан» ідентифікували та знищили два пускові пристрої зенітно-ракетного комплексу С-300, які російські війська розмістили поблизу Волновахи, біля автошляху Донецьк-Маріуполь», – зазначено у звіті.
За інформацією військових, оціночна вартість виведеної з ладу ворожої техніки сягає приблизно 50 мільйонів доларів. Однак, найважливішим наслідком є позбавлення окупантів можливості здійснювати удари по прилеглих до лінії фронту районах Донеччини.
Як раніше повідомляв Укрінформ, Військово-Морські сили ЗСУ, спільно з Головним управлінням розвідки МО України, здійснили виявлення та знищення трьох морських безекіпажних катерів, що належали російським загарбникам.
Фото: Національна гвардія
Донеччина Нацгвардія Волноваха Війна Війна з Росією
