Генеральний прокурор Угорщини залишить свою посаду у зв’язку зі злочином Орбана проти України.

Read in English Поширити Джерело:  hvg.hu

Вищий прокурор Угорщини Габор Балінт Надь, котрий обійняв посаду за часів керівництва Віктора Орбана, планує залишити свою посаду. Очільник угорського уряду Петер Мадяр натякнув, що ця відставка пов’язана зі справою про затримання інкасаторів українського “Ощадбанку”.

Основні положення:

  • В Угорщині вже розслідується ситуація щодо дій проти “Ощадбанку”.
  • Розслідування було ініційовано самим Петером Мадяром.

Операція проти Ощадбанку. Перший угорський високопосадовець втратить свою посаду

За словами Петера Мадяра, для відсторонення від посади генерального прокурора Угорщини, призначеного ще Віктором Орбаном, не знадобляться жодні особливі процедури.

Новий керівник угорського уряду володіє відомостями про те, що Габор Балінт Надь незабаром самостійно відмовиться від своєї посади.

Журналісти звернулися до Мадяра з питанням, чи має це відношення до скандалу із затриманням інкасаторів українського “Ощадбанку”.

Можливо, має зв’язок, — коротко відповів прем’єр-міністр Угорщини.

Поширити

Важливо зазначити, що тиждень тому Петер Мадяр офіційно підтвердив початок розслідування стосовно дій певних угорських структур щодо захоплення українських інкасаторів та коштів “Ощадбанку” у березні 2026 року.

Незалежні розслідування, проведені угорськими медіа, свідчать про те, що ця операція відбувалася безпосередньо за розпорядженням колишнього глави уряду Віктора Орбана.

Нібито, він прагнув таким чином добитися від України відновлення роботи нафтопроводу “Дружба”.

До речі, ще 6 травня офіційний Будапешт повернув Україні кошти та цінності “Ощадбанку”, які залишалися в Угорщині з моменту затримання інкасаторів.

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *